Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

“IDEA FEST Poltava region – 2022”: робоча група обговорила формат і тематику другого фестивалю ідей розвитку громад Полтавської області

“IDEA FEST Poltava region – 2022”: робоча група обговорила формат і тематику другого фестивалю ідей розвитку громад Полтавської області

11 січня у Полтаві, за ініціативи Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та підтримки обласної ради, відбулася робоча нарада щодо проведення Другого фестивалю ідей розвитку громад Полтавської області «IDEA FEST Poltava region – 2022».

Джерело: Полтавська обласна рада

У заході взяли участь голова обласної ради, голова Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький, заступниця голови обласної ради Лілія Руроєва, заступник керівника апарату ‒ керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, представники територіальних громад області, громадських організацій, журналісти.

Лілія Руроєва ознайомила присутніх з форматом проведення фестивалю ідей у 2022 році.

За її словами, організатори – Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування», Полтавська обласна рада та КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради – врахували побажання учасників минулорічного фестивалю та дещо змінили формат проведення.

«У 2022 році плануємо провести фестиваль не за один день, а хочемо впродовж лютого – липня організувати тижневі фахові майстерні. Підсумковий форум відбудеться 15 липня. 17 тижнів на 17 локаціях за різними напрямками будемо спільно обговорювати та продукувати ідеї. Орієнтовна кількість учасників, яких ми плануємо залучити до цього піврічного проєкту, – близько 1200 осіб. Це будуть представники територіальних громад, громадських організацій, бізнесу, донорських організацій», – зазначила Лілія Руроєва.

На думку голови обласної ради, під час формування тематики фахових майстерень, варто зробити акцент на практичному аспекті, щоб спільно продукувати креативні ідеї.

«Я не хочу декларацій. Якщо ми збиратимемося на кожній локації і просто говоритимемо, то це не цікаво. На першому щаблі повинні бути предметність і практичні навички. У нас громадських бюджетів достатньо багато, це такі міні-проєкти. Макро-проєкти, в нашому розумінні, – це проєкти ДФРР і обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. Щоб вони відрізнялися і не були одноманітними, ми повинні підходити до всього предметно. Тобто, щоб під час обговорень учасники розглядали і проблематику, і наводили приклади успішних практик. Тому модератори фахових майстерень повинні бути готовими до різних напрямків, зокрема й показувати свою успішність», – наголосив Олександр Біленький.

Система Orphus Поделиться на fb