Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Фільми, які допоможуть створити новорічний настрій

Фільми, які допоможуть створити новорічний настрій

У перший день нового року немає нічого кращого, ніж насолоджуватись переглядом новорічних фільмів.

1. Подарунок на Різдво (1996)

Говард Ленгстон завжди надзвичайно зайнятий на роботі та майже ніколи не приходить на сімейні посиденьки вчасно. Зрештою він вже вкотре не встигає на виступ сина по карате, і у якості вибачення обіцяє купити йому на Різдво іграшку Турбомена. Але і тут він забуває про обіцянку через негаразди на роботі, а коли згадує, то Різдво вже на порозі, а за іграшкою полюють й інші батьки.

2. Як Грінч украв Різдво (2000)

Фільм посідає друге місце у списку найкасовіших святкових фільмів усіх часів, поступаючись лише стрічці “Сам удома”. Зелений волохатий Грінч все життя живе зі своєю собакою Максом. Над ним завжди сміялися через його зовнішність, тому характер у нього недружелюбний і взагалі жахливий. Грінча щороку дратує, як мешканці міста радісно відзначають Різдво, тому він вирішив вкрасти це свято.  

3. Відпочинок за обміном (2006)

Аманда — успішна ділова жінка, яка живе у Лос-Анджелесі, тоді як Айріс — провінційна письменниця з Англії. Вони переживають невдачі в особистому житті, аж ось знайомляться одна з одною в інтернеті та вирішують помінятися житлом і оточенням прямо на Різдво. 

Читайте також: У 2021 році українці найбільше дивились фільми і серіали та готували страви, – дослідження “Рейтинг”

4. “Вечори на хуторі біля Диканьки” (1961)

Екранізація повісті Миколи Гоголя. Сюжет розгортається у селі Диканька та у Петербурзі у палаці імператриці. Коваль Вакула розізлив самого чорта: намалював у церкві його фігуру так, що сміялися усі. Про матір Вакули, Солоху, кажуть, що вона відьма і літає на мітлі. А кохана дівчина Вакули Оксана хоче на Різдво черевички, які носить сама імператриця. Чорт обіцяє Вакулі допомогти дістати черевички, але взамін просить душу. Але Вакула дурить чорта і зрештою привозить Оксані черевички.

5. Щоденник Бріджит Джонс (2001)

Бріджит Джонс – незаміжня 32-річна жінка із зайвою вагою. Різдво вона проводить в домі у батьків, і мати знайомить її з розлученим Марком Дарсі. Але він не є чоловіком всього життя для Бріджит, вони навіть дещо конфліктують. У цей час жінка вирішує завести щоденника і почати нове життя. Аж ось у неї починається роман із босом Деніелом Клівером, але згодом вони поривають через його зраду.  Далі у Бріджит змінюється життя – вона отримує нову роботу і починає миле спілкування з Дарсі. Зрештою вони вирішують бути разом.

6. Пригоди S Миколая

Глядач побачить пригоди сім’ї у зимових Карпатах, адже вони натрапили на Миколая. Але чи того, про якого всі знають: доброго, усміхненого святого з подарунками? Все не може бути так просто…

7. Хлопчик на ім’я Різдво

Хлопчик Ніколас живе з татом у занедбаній хатині, адже грошей не вистачає. Щоб мати змогу пережити зиму, батько вирушає у небезпечну подорож за вказівкою короля. Мета – принести те, що підтвердить існування дива та поверне людям віру. Але історія не про тата, а про хлопчика, який вирушить навздогін за батьком та переживе багато пригод: приємних і небезпечних.

8. Різдвяні хроніки 2

Це продовження історії про те, як брат та сестра врятували Різдво. За два роки все зазнало змін. Кейт тепер норовливий підліток і вона вирішує втекти з дому. Тим часом Белснікель загрожує знищити Північний полюс, а це пахне новими пригодами заради порятунку Різдва.

9. Щасливого Різдва

Щемлива історія, яка просякнута різдвяним духом, змусить глядачів то сміятися, то плакати. Звичайна буденність переплітається з таємничими несподіванками та поглинає всіх у вихор святкового дива. Головні герої зустрічаються при загадкових обставинах і їхнє спілкування сповнене збігів. Чи все ж все йде за планом і жодних сюрпризів?

10.Лускунчик і чотири королівства

Сюжет. Відома історія про Лускунчика набуває нових барв та повниться новими персонажами. Яскравий та магічний фільм переносить глядачів у казковий світ, який причаївся зовсім поруч. Там чатують злі істоти та очікують добрі герої. Проте хто є хто? Важко розгадати з першого погляду. Як уникнути помилки та врятувати світ?

Система Orphus