Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для Служби судової охорони Полтавщини придбали мультимедійний тир

Для Служби судової охорони Полтавщини придбали мультимедійний тир

Для Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області придбали мультимедійний тир. Його закупили за Комплексною програмою щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2021-2027 роки.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

У тирі працівники установи можуть виконувати стрільбу з бойової зброї дообладнаної лазерним устаткуванням. Заступник голови облдержадміністрації Максим Калінін зазначив, що керівництво Служби звернулося до облдержадміністрації з проханням допомогти у закупівлі мультимедійного обладнання.

“Придбали цей тир за кошти обласного бюджету. Відтепер працівники установи зможуть тренуватись безпосередньо на місцях, не виїжджаючи на полігони. Тир пересувний, тож за потреби зможуть відточувати майстерність і працівники у районах та громадах”, – зазначив Максим Калінін.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області Олександр Аленін розповів, що тир – один із кращих серед служб судової охорони в Україні. В ньому одночасно можуть тренуватися 7-8 працівників. Також ведеться “вогонь у відповідь”.

Служба існує з 2019 року. Нині в області під її охороною перебувають 32 будівлі та 29 судів.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus Поделиться на fb