Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Чи визначені правила ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, – роз’яснення полтавських податківців

Чи визначені правила ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, – роз’яснення полтавських податківців

Наказом Міністерства фінансів України №496 від 03.09.2021 «Про затвердження Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку», що набрав чинності з 26.11.2021 визначено правила ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців, у тому числі платників єдиного податку.

Відповідно до З Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами та доповненнями зобов’язані вести облік товарних запасів, повідомили у пресслужбі ГУ ДПС у Полтавській області.

Які штрафні санкцій застосовуються за порушення порядку ведення обліку товарних запасів?

Відповідно до вимог статті 20 ЗУ №265/95-ВР до суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку за рішенням контролюючих органів застосовується фінансова санкція у розмірі вартості таких товарів, які не обліковані у встановленому порядку, за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Система Orphus Поделиться на fb