Ви тут:
Суспільство Україна 

Будемо захищати нашу землю до останньої краплі крові, – Залужний про можливе вторгнення РФ

Будемо захищати нашу землю до останньої краплі крові, – Залужний про можливе вторгнення РФ

Головнокомандувач збройними силами України генерал-лейтенант Валерій Залужний заявив, що у разі повномасштабного вторгнення з боку Росії, військові будуть битися до останньої краплі крові

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу Sky News. повідомляє ЕспресоTV

За його словами, його місія як головнокомандувача полягає в тому, щоб підготувати Збройні сили для виконання завдань із захисту держави. ЗСУ вже восьмий рік ведуть операції в зоні ООС для захисту України, і в разі необхідності, готові їх виконувати в будь-якій іншій області.

“У мене є Батьківщина, яку мені потрібно захищати, і у мене є Збройні сили, які мають бути готовим захищати нашу країну. Також можу додати, що ми взагалі ні на кого не збираємося нападати. Але ми будемо захищати нашу землю до останньої краплі крові”, – наголосив Залужний.

Він зазначив, що не має ілюзій дотичного того, що натовські військові не будуть воювати разом з українськими військовими.

“Я як головнокомандувач несу відповідальність за свою країну і свої збройні сили зокрема. Я не маю жодних ілюзій і не чекаю манни небесної. Я бився і готував свої збройні сили”, – сказав головнокомандувач.

Залужний додав, що британська місія з навчання українських військових є вкрай важливою для України, особливо в умовах ймовірного розширення агресії РФ. Близько 100 британських військових вже навчили близько 20 тисяч бійців ЗСУ.

Система Orphus