Ви тут:
Суспільство 

Без штрафів та доплат: Qatar Airways зробила квитки повністю зворотними

Без штрафів та доплат: Qatar Airways зробила квитки повністю зворотними

Ця опція буде доступна до 30 вересня 2022 року.

Як повідомляє avianews.com, клієнти й надалі можуть повернути квитки та отримати повну суму їхньої вартості без штрафів і доплат.

Правила авіакомпанії дозволяють пасажирам поміняти маршрут та дату вильоту без жодних штрафів. Втім, зробити це потрібно до відправлення першого рейсу. Якщо нове бронювання коштуватиме дорожче, доведеться сплатити різницю.
Також авіаперевізник дозволив змінювати кінцевий пункт.

Однак є умова: початковий пункт має залишатися тим самим. Тобто, якщо пасажир бронював виліт з Києва на Мальдіви, то і в новому квитку Київ повинен залишатися містом відправлення. Водночас Мальдіви можна замінити на інші пункти.

Читайте також: British Airways є найприбутковішою компанією у світі

За умовами акції, якщо пасажир передумав вирушати в подорож, й хоче повне повернення, то може це зробити без штрафів та додаткових зборів. Гроші повернуть тим самим способом, яким оплачувалися квитки.

Тобто, якщо бронювання було зроблено через сайт авіаперевізника та сплачено карткою, то гроші повернуть на ту ж картку. Якщо ж квиток купувався за готівку в туроператорів, повернення можна оформити за місцем укладання угоди.

Система Orphus Поделиться на fb