Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбольна Суперліга: Харківські Соколи зіграють вдома проти Будівельника

Баскетбольна Суперліга: Харківські Соколи зіграють вдома проти Будівельника

В неділю, 16 січня, в Харкові буде зіграно центральний матч ігрового тижня, в якому четверта команда Суперліги Windrose Харківські Соколи (14 перемог, 8 поразок) на домашньому майданчику СК Локомотив протистоятиме другій команді — київському Будівельнику (16 перемог, 6 поразок).

Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Це буде третя зустріч суперників у поточному сезоні: у двох попередніх харків’яни та кияни обмінялися домашніми перемогами. Перша зустріч стала найрезультативнішим матчем сезону, в якому команди на двох набрали 204 очки, обмежившись для цього 40 хвилинами гри. Тоді Соколи перемогли з рахунком 104:99. Матч відповідь, який був не менш напруженим, але менш результативним, виграли кияни з рахунком 80:71.

Будівельник в цьому сезоні грає результативніше набираючи 87.0 очка, у Соколів — 78.3 очка в середньому за гру. Також кияни мають перевагу на підбираннях (42.5 проти 37.3) та краще рухають м’яч (18.9 передач проти 17.5). Соколи, в свою чергу, краще атакують з-за дуги, реалізуючи в середньому 37.1% триочкових, кияни по сезону закидають 34.9% дальніх атак. 

Система Orphus