Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“АвтоКрАЗ” розпочав поставку автомобілів на замовлення Міноборони

“АвтоКрАЗ” розпочав поставку автомобілів на замовлення Міноборони

На кременчуцькому ПрАТ “АвтоКрАЗ” на замовлення Міністерства оборони України відправили першу партію вантажних автомобілів для роботи у складі автопоїзду щодо перевезення важкої військової техніки.

Як повідомив технічний директор ПрАТ “АвтоКраЗ” Сергій Дунь, це – сідельні тягачі КрАЗ-6510ТЕ, виконані саме на замовлення військових.

“Їх спроєктували під вимоги замовника, тобто, військових. Автомобілі пройшли комісію, відомче випробування Міністерства оборони України. Усунено зауваження, уточнено конструкторську документацію. Наказом Міністра оборони України ці автомобілі поставлено на забезпечення”, – зазначив Сергій Дунь.

Зазначені автомобілі були спроєктовані задля перевезення важкої військової техніки, – йдеться у сюжеті “Кременчуцької газети”

Автомобіль має потужність 450 кінських сил з автоматичною коробкою передач і гідролебідкою – 15 тонн. Це дає можливість витягувати на напівпричіп важку техніку.
Рама, трансмісія, всі системи автомобіля, що забезпечують роботу коробки передач – виробництва АвтоКрАЗу. Вантажівка також має клімат-контроль.

Читайте також: На Полтавщині слідчі поліції та прокуратура відновили права 313 працівників “АвтоКрАЗу”

Сергій Дунь нагадав, що військові хотіли мати автомобілі на заміну старим тягачам і МАЗам, тому на ПрАТ “АвтоКрАЗ” запропонували саме ці вантажівки.

Система Orphus Поделиться на fb