Ви тут:

4 види вуличних обігрівачів та їх особливості

4 види вуличних обігрівачів та їх особливості

Вуличний обігрівач — це обладнання для обігріву невеликої зони на відкритому просторі. Його часто встановлюють біля альтанок, на відкритих майданчиках кафе та ресторанів, на дачах та заміських будинках. Це обладнання відрізняється високою ефективністю та може застосовуватися при вуличній температури повітря від +5°С.

Вуличні обігрівачі можуть мати різну конструкцію. Виділяють кілька видів приладів в залежності від способу їх встановлення:

  • підлогові;
  • настінні;
  • стельові;
  • настільні.

На сайті sp-climate.com/catalog/ulichnye-obogrevateli.html представлені різні види якісних вуличних обігрівачів. Спеціалісти компанії «СП-Клімат» допоможуть підібрати варіант, який підійде саме вам.

Підлогові

Підлогові вуличні обігрівачі використовуються найчастіше. Вони оснащуються високою стійкою, а їх нагрівальний елемент та рефлектор знаходяться на певному підвищенні. Висота таких обігрівальних систем може становити понад 2 метри. Це сприяє забезпеченню ефективного розсіювання інфрачервоного випромінювання по периметру. Підлогові вуличні обігрівачі зазвичай є найпотужнішими і ними можна опалювати значні площі.

Настінні

Деякі вуличні обігрівачі мають кріплення на стіні. Вони спрямовують тепло перед собою, а не розсіюють по колу. Настінні обігрівачі стануть у нагоді, коли є потреба встановити кілька приладів по кутах.

Стельові

Ці моделі вуличних обігрівачів чіпляються на стелю. Вони спрямовують випромінювання вниз і, зазвичай, використовуються для установки всередині альтанки під її куполом. Такі обігрівачі допомагають створити затишок та ефективно справляються зі своїми задачами.

Настільні

Настільні прилади ставляться по центру столу та обігрівають усіх, хто за ним сидить. При виборі такого обладнання необхідно враховувати, що воно спрямовує тепло і на їжу. Холодні закуски можуть зіпсуватися, якщо поставити їх біля настільного обігрівача. Якщо плануєте сидіти за столом тривалий час, то такий тип обладнання буде не найкращим рішенням.

Кожен тип конструкції має свої переваги та недоліки. При виборі варто враховувати розмір площі, на якій збираєтесь використовувати обладнання для обігріву. Вибрати та замовити якісні обігрівачі можна в компанії «Sp-Climate». Вони зручні у користуванні, надійні, безпечні та мають помірну ціну. За допомогою вуличного обігрівача можна зігрітися у прохолодну погоду та створити атмосферу затишку та комфорту.

Система Orphus Поделиться на fb