Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

24 січня відзначають Міжнародний день освіти

24 січня відзначають Міжнародний день освіти

У 2018 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 24 січня Міжнародним днем освіти для відзначення ролі освіти для миру та розвитку.

Світова спільнота визнала той факт, що освіта є ключовим фактором у досягненні всіх 17 цілей сталого розвитку. А Ціль 4, зокрема, передбачає забезпечення всеохопної і справедливої якісної освіти, заохочення можливості навчання протягом усього життя для всіх.

Цьогоріч Міжнародний день освіти припадає на період пандемії COVID-19, яка вплинула на навчальний процес у всьому світі. Згідно з даними ООН, закриття шкіл, університетів та інших закладів освіти, відбилися на житті 1,6 млрд осіб у понад 190 країнах.

З Міжнародним днем освіти привітав українських освітян і Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

“Попри те, що світ відзначає його лише декілька років, це дійсно особлива нагода згадати, що освіта є важливим рушієм розвитку особистості, фундаментом економіки країни. Бажаю кожному здобувачу освіти обрати омріяний заклад та цікаву майбутню професію. Вірте в себе та не відступайте від власних мрій. Дякую вихователям, учителям, викладачам за невтомну працю і відданість професії. Завдяки вашій наполегливості, глибокій мудрості, старанню та терпінню зростають та формуються нові покоління особистостей”, – зазначив Сергій Шкарлет.

Система Orphus Поделиться на fb