Ви тут:
Спорт Суспільство 

18 років тому Всеукраїнську федерацію черліденгу визнали у світі

18 років тому Всеукраїнську федерацію черліденгу визнали у світі

18 січня 2008 року на конгресі в американському Буена-Вісті Всеукраїнська федерація черліденгу першою серед усіх європейських федерацій стала членом Міжнародного черліденгового союзу.

Як розповіли у Всеукраїнській федерації черліденгу, за ці роки наші спортсмени виграли 9 медалей чемпіонітів світу, п‘ять з яких – золоті.

Наша збірна першою серед усіх європейських команд стала і чемпіоном світу. В той день, 23 квітня 2010 року, наш дует Ольга Коробенко та Катерина Сівковська, під керівництвом Ганни Андрієнко, вибороли для України одразу дві золоті нагороди в змаганнях джаз- та фрістайл дуетів. Саме тієї історичної п‘ятниці черліденговий світ дізнався не лише про український, а й про європейський черліденг.

Потім були інші гучні перемоги на чотирьох континентах у 21 країні світу.

Було й «золото» відкритого чемпіонату Австралії в Брізбені і перемога на відкритому чемпіонаті Азії в Токіо. А на Всекитайській черліденговій Олімпіаді наша збірна зробила справжню сенсацію, вигравши одразу п’ять золотих нагород.

А ще в 2014 році Міжнародний черліденговий союз визнав головного тренера національної збірної України Ганну Андрієнко кращим тренером світу.

Перейти до вмісту