Ви тут:
Суспільство Україна 

“Знаїмо”: в Україні з’явився новий портал про свідоме та здорове харчування

“Знаїмо”: в Україні з’явився новий портал про свідоме та здорове харчування

В Україні з’явився новий портал “Знаїмо”. Це нове слово у громадському харчуванні, розшифровується як “Знаємо, що їмо”. Це сайт про свідоме та здорове харчування.

Про це повідомила у фейсбук-сторінці перша леді Олена Зеленська.

“Саме зараз ми повністю реформуємо шкільне харчування у країні. І “Знаїмо” – це інтернет-клуб для всіх учасників процесу”, – зазначила Олена Зеленська.

Освітяни знайдуть тут усе про нові стандарти здорових і смачних шкільних обідів. Адже перш ніж братися щось змінювати, треба навчитися самому.

Для батьків – окремий розділ про те, як навчати здорового харчування вдома. Тобто продовжувати те, що розпочато у школі.

А учні дізнаються про правильний і водночас смачний перекус і зможуть перевірити свої знання за допомогою тестів та ігор.

“Бо наша мета – більше ніж просто змінити шкільне меню. Ми прагнемо змінити харчові звички українців. Якщо це вдасться з нинішніми школярами – виросте покоління здорових і свідомих людей. Це, звичайно, не робиться за день чи навіть за рік. Та хтось має розпочати”, – додала Олена Зеленська.

Цей портал – результат реалізації меморандуму, підписаного між UNICEF Ukraine, Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні та Міністерство освіти і науки України. А також великої підтримки з боку Decentralization for Improved Democratic Education, Україно-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я. Щиро дякую їм усім і технічному розробнику – компанії SoftServe.

Фото: фейсбук

Перейти до вмісту