Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський ветував закон про адміністративну процедуру

Зеленський ветував закон про адміністративну процедуру

Президент Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон “Про адміністративну процедуру” (законопроект № 3475), який народні депутати ухвалили 16 листопада 2021 року.

Джерело: Офіс Президента.

У своїх пропозиціях Глава держави звернув увагу на необхідність уніфікації процедур розгляду й вирішення адміністративних справ у дусі визначеної Конституцією України демократичної та правової держави, забезпечення належного захисту прав, свобод, законних інтересів людини й громадянина. Водночас Президент наголосив на необхідності врегулювати адміністративну процедуру з дотриманням належного балансу інтересів людини, суспільства та обов’язків держави. Тож Володимир Зеленський запропонував вивести з-під дії цього закону відносини, що виникають під час застосування законодавства про національну безпеку й оборону, громадянство, надання притулку в Україні.

Крім того, Володимир Зеленський акцентував увагу на необхідності запровадження максимально виваженого механізму набрання чинності цим законом, що забезпечить належний рівень реалізації особами своїх прав згідно з принципами адміністративної процедури.

Система Orphus