Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський анонсував “Велике будівництво” прикордонних пунктів пропуску з 2022 року

Зеленський анонсував “Велике будівництво” прикордонних пунктів пропуску з 2022 року

Наступного року в Україні у межах програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” розпочнеться масштабна модернізація пунктів пропуску на кордонах.

Про це заявив на форумі “Велике будівництво: Дороги та мости” президент України Володимир Зеленський.

“У 2022 році в рамках програми розпочнеться модернізація міжнародних пунктів пропуску. Ми створимо комфортну інфраструктуру як для людей, так і для бізнесу, для наших громадян та гостей України, збільшимо пропускну спроможність за рахунок електронної черги”, – сказав  Володимир Зеленський.

Президент також повідомив, що в межах ініційованої ним програми “Велике будівництво” протягом двох років оновлено вже понад 40% основної мережі доріг України – майже 14 тисяч кілометрів автошляхів та понад 500 мостів та мостових переходів.

При цьому кожен третій українець, за даними соціологічних опитувань, називає дороги “Великого будівництва” одним з найголовніших досягнень 2021 року, а понад 60% помічають позитивні зміни в інфраструктурі України.

Читайте також: За 2 роки “Великого будівництва” в Україні відновлено вже понад 40% основних доріг,  – Зеленський

Раніше Володимир Зеленський наголосив, що при реалізації ініційованою ним програми “Велике будівництво” особлива увага приділяється інфраструктурі прикордонних областей, щоб знизити ризики впливу на них з боку інших держав.

Система Orphus