Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії Полтавської облради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

Засідання постійної комісії Полтавської облради з питань ЖКГ, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку

6 грудня об 11-й годині розпочалось засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проєкту порядку денного включено питання:
1. Про розгляд питання «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Полтавським обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Полтаватеплоенерго» для категорій споживачів «інші споживачі (крім населення)» та «релігійні організації»».
2. Про розгляд питання «Про коригування тарифів на теплову енергію, виробництво, транспортування, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, що надаються Обласним комунальним виробничим підприємством теплового господарства «Лубнитеплоенерго» для бюджетних установ».
3. Про розгляд питання «Про погодження Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» укладання договору постачання природного газу».
4. Про розгляд питання «Про погодження Обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Лубнитеплоенерго» укладання договору постачання природного газу».
5. Про розгляд питання «Про надання дозволу Полтавському обласному комунальному виробничому підприємству теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на укладення договору на отримання кредиту у вигляді відновлювальної відкличної кредитної лінії в ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ АКЦІОНЕРНОМУ БАНКУ «УКРГАЗБАНК».
6. Про розгляд питання «Про внесення змін до Обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 – 2021 роки».
7. Про розгляд питання «Про прийняття об’єкту незавершеного будівництва за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 11 а відповідно до проєкту «Реконструкція Комунального закладу ″Полтавська дитячо-юнацька школа № 3 з плавання″ по вул. Європейська, 9 а у м. Полтаві з добудовою спортивної зали» у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області».
8. Про розгляд питання «Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» щодо забезпечення АТ «Полтавагаз» природним газом для виробничо-технологічних потреб за ціною, затвердженою у тарифі на послуги розподілу природного газу, або за соціальною ціною для категорії «побутові споживачі».
9. Про погодження кандидатури В. Воротинцева для нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.
10. Про погодження кандидатури А. Шкурата для нагородження Грамотою Верховної Ради України.
11. Про розгляд листа ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» щодо надання фінансової підтримки підприємству.
12. Про розгляд листа КП ПОР «Полтававодоканал» щодо надання погодження на зменшення розміру відрахувань частини чистого прибутку за 9 місяців 2021 року на суму визначених капітальних видатків, спрямованих на аварійно-ремонтні роботи капітального характеру каналізаційного колектору заводу «ГРЛ» д 900 по вул. Космічній в с. Яр та капітального ремонту ділянки каналізаційного колектору заводу Знамено вул. Київське шосе, 70 А.
13. Різне.

Система Orphus