Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

За п’ять років премію Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського отримали 49 медичних працівників

За п’ять років премію Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського отримали 49 медичних працівників

На Полтавщині протягом 2017 – 2021 років діяла обласна Програма відзначення кращих медичних працівників премію імені М.В. Скліфосовського. За п’ять років лауреатами премії стали 49 медпрацівників.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак, 8 грудня, під час засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, яке відбулося за участі першого заступника голови Полтавської обласної ради Олександра Лемешка, заступника голови Полтавської обласної ради Олега Бєлоножка, першого заступника голови Полтавської ОДА Дмитра Луніна та заступниці голови Полтавської ОДА Катерини Рижеченко.

“Протягом дії програми премію Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського отримали 39 лікарів та 10 медичних працівників. Присуджено Премію Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського з врученням диплома лауреата та грошової винагороди в номінаціях з виплатою грошової винагороди кожній людині 5000 грн: «Кращий лікархірург» 9 лікарям, «Кращий лікар загальної практикисімейної медицини» 10 лікарям, «Кращий вузькопрофільний фахівець галузі охорони здоров’я» 10 лікарям, «Кращий керівник закладу охорони здоров’я» 10 лікарям, «Краща медична сестра» 10 медичним працівникам“, – розповів Віктор Лисак.

За його словами, у 2017 році проведено виплату грошової винагороди лауреатам обласної премії імені М.В. Скліфосовського 2017 року та 2016 року в сумі 115900 грн;  у 2018 році проведено виплату грошової винагороди лауреатам обласної премії імені М.В. Скліфосовського в сумі 61000 грн; у 2019 році проведено виплату грошової винагороди лауреатам обласної премії імені М.В. Скліфосовського в сумі 61000 грн; у 2020 році проведено виплату грошової винагороди лауреатам обласної премії імені М.В. Скліфосовського в сумі 54900 грн;  у 2021 році проведено виплату грошової винагороди лауреатам обласної премії імені М.В. Скліфосовського в сумі 61000 грн.

Депутати запропонували у новій Програмі збільшити розмір премії хоча б до 10 тисяч гривень, щоб обласна премія була більш солідною.

Також під час комісії розглянули та підтримали проєкт рішення Полтавської обласної ради «Про укладення контракту з директором Кротівського психоневрологічного будинку-інтернату, який пройшов конкурсний відбір». Розглянули депутати й звернення колективу відділення паліативної допомоги з палатою інтенсивної терапії КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради»» та лист депутатів Полтавської обласної ради стосовно збереження доступності населення області до спеціалізованої медичної допомоги за напрямками – психіатрія, наркологія, допомога хворим на ВІЛ/СНІД.

Нагадаємо, позачергова сесія Полтавської обласної ради відбудеться 9 грудня.

Система Orphus