Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

З Полтави до Катовіце: для полтавців працює понад десять автобусних рейсів

З Полтави до Катовіце: для полтавців працює понад десять автобусних рейсів

Катовіце – один із найпопулярніших напрямків серед українців, крутий сучасний простір в Польщі. Нині Катовіце поєднує на одній території кілька важливих об’єктів, які в купі утворюють футуристичне середовище – громадський простір, в якому приємно перебувати. Технологічна графіка, матеріали і кольори органічно переплітаються зі старовинною архітектурою.

Доїхати до Катовіце можна з центрального автовокзалу Полтави. Нині відкрито понад десять зручних міжнародних автобусних рейсів, повідомили в автовокзалі.

– 00:20 – Запоріжжя – Прага (вартість квитка – 1250 грн)
– 1:25 – Запоріжжя – Прага (1400 грн)
– 1:30 – Харків – Колобжег (1400 грн)

– 7:00 – Харків – Свебодзін (1400 грн)
– 8:10 – Покровськ – Прага (1380 грн)
– 8:15 – Харків – Щецин (1400 грн)
– 8:15 – Харків – Піла (1400 грн)
– 8:30 – Северодонецьк – Щецин (1428 грн)
– 9:15 – Харків – Познань (1400 грн)
– 9:45 – Харків – Прага (1800 грн)
– 9:59 – Дніпро – Свіноуйсьце (1300 грн)
– 12:15 – Харків – Щецин (1400 грн)
– 19:00 – Мелітополь – Щецин (1400 грн)

Купити чи забронювати квитки ви можете у касах автовокзалу, на сайті та скориставшись нашим мобільним додатком.

Довідки за телефонами: (095) 228-0000, (096) 228-0000, (063) 228-0000.

Що подивитися в Катовіце?

1. Маріацький костел, котрий спрямовує свій загострений купол до небес. Над внутрішнім оздобленням працювало багато іменитих художників та скульпторів, тому, його варто відвідати неодмінно.

2. Парашутну вежу, єдину збережену в усій Польщі. До того ж, вона досить висока — 35 метрів, розташована в парку імені Костюшка.

3. Вулиця Адама Міцкевича, з нею пов’язані події війни. На перетині цієї вулиці та вул. Петра Скарги була зведена синагога, яку німці спалили в 1939 році.

4. Силезький театр – один з найбільших в Силезії, він розташувався на Ринковій площі та будувався як “Німецький театр”, тому не тільки пройшов війну, але й пережив в її часи свій світанок.
Катовіце – важливе для поляків місто, зі своєю історією, традиціями та особливим діалектом. Приїжджаючи сюди, можна багато чого довідатися не тільки про Польщу, а й цікавих фактів про інші країни, історичні баталії та речі, які змінюють світосприйняття та розширюють світогляд.

 

Система Orphus