Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

З 9 грудня невакцинованих держслужбовців і соцпрацівників відсторонятимуть від роботи

З 9 грудня невакцинованих держслужбовців і соцпрацівників відсторонятимуть від роботи

9 грудня 2021 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я, яким розширили перелік організацій, співробітники яких повинні обов’язково вакцинуватись проти COVID-19.

Згідно з наказом, це такі організації: 

-підприємства, установа та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади,

-установи і заклади, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів,

-підприємства, установи та організації, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4.03.2015 року № 83.

Працівники вищезазначених установ, які на 9 грудня не матимуть документа про щеплення принаймні однією дозою антиковідної вакцини, сертифіката чи довідки про одужання від COVID-19 або довідки про протипоказання до щеплення, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Контроль за допущенням до роботи тільки тих працівників, які мають документи про щеплення чи протипоказання до вакцинації, покладається на керівника підприємства.

З процедурою відсторонення можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, з 8 листопада, згідно з наказом МОЗ, також обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади, місцевих адміністрацій, закладів освіти. 

Система Orphus