Ви тут:
Суспільство Україна 

З 7 грудня для дев’яти регіонів скасують “червону” зону карантину

З 7 грудня для дев’яти регіонів скасують “червону” зону карантину

З 00 годин 00 хвилин 7 грудня “червоний” рівень епіднебезпеки скасовують у дев’яти регіонах – Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Луганській, Львівській, Одеській, Рівненській, Херсонській областях та Києві.

Рішення про це прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив Міністр Кабміну Олег Немчінов.

Також він нагадав, що з 6 грудня почали діяти нові правила карантину. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ – “жовтий” COVID-сертифікат чи довідку 063/о. Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином, на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.

Система Orphus