Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

З 1 по 5 грудня полтавці мають передати показники лічильників газу, – Нафтогаз

З 1 по 5 грудня полтавці мають передати показники лічильників газу, – Нафтогаз

Показники газового лічильника за листопад слід встигнути передати до 5 грудня.

Про це повідомили у НАК “Нафтогаз”.

Передавати показники лічильника потрібно, як і раніше, облгазу. Облік газу – зобов’язання та відповідальність операторів газорозподільних мереж (облгазів). Це саме ті компанії, які приходять до вас періодично знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання тощо. Облгази збирають показання лічильників через власні канали зв’язку.

Як вираховується сума платіжки й чому важливо передавати показання вчасно

“Нафтогаз” як постачальник газу при формуванні рахунка використовує дані від операторів ГРМ. Так вимагає законодавство. Ви передаєте показання вашому облгазу, а ваш облгаз завантажує дані на інформаційну платформу Оператора ГТСУ. Саме з цієї платформи ми як постачальник газу беремо об’єми спожитого вами газу і множимо їх на ціну, зафіксовану у рамках вашого поточного тарифного плану. Звертаємо увагу: якщо клієнт не передав показання лічильника чи передав їх запізно, оператор ГРМ завантажує на платформу граничні об’єми споживання відповідно до Кодексу ГРМ. Тому важливо передавати інформацію вчасно.

Яка ціна на газ була у листопаді для клієнтів ГК “Нафтогаз України”

ГК “Нафтогаз України” запропонувала своїм клієнтам одну з найвигідніших цін на газ серед постачальників на ринку. У рамках річного тарифного плану “Фіксований” компанія встановила ціну 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). У клієнтів нашої компанії, які підключили тарифний план “Річний” торік, умови не змінюються, як і ціна на газ – вона зафіксована в укладеному договорі й терміном до його завершення.

 

 

 

ФОТО: ілюстративне

 

Система Orphus