Ви тут:
PROвсе Суспільство 

YouTube назвали найпопулярніші відеоролики у світі

YouTube назвав найпопулярніші відеоролики у світі

Компанія Google, яка володіє сервісом YouTube, назвала відеоролики, що вперше за всю історію існування платформи набрали сумарно трильйон переглядів.

Як повідомляє 24 канал, YouTube за час свого існування зібрав безліч відеороликів найрізноманітнішої тематики. Тут є випуски новин, огляди техніки, цікаві інтерв’ю та серйозні наукові дослідження. Однак ролики, які набрали 1 000 000 000 000 переглядів, не належать до жодної з цих категорій.

Google у своєму блозі повідомляє, що рекордсменом стали відео про гру Minecraft.

“Цього року Minecraft YouTube подолав майже неймовірний рубіж: відеоролики, пов’язані з грою, були переглянуті більше одного трильйона разів. Якби кожен з цих трильйонів переглядів тривав всього одну секунду, це в сумі склало б понад 30 000 років. Якби кожен перегляд був квадратним блоком в Minecraft розміром 12 дюймів, ви могли б побудувати структуру, що простяглася б від Землі до Сонця і назад – з запасом близько семи мільйонів миль. Ось наскільки великий один трильйон переглядів”, – написала Google.

Судячи з усього, в цій статистиці були враховані не тільки офіційні відео на каналі Minecraft, але і ролики інших авторів, які зняті й змонтовані в тематиці гри. Значну частину цього трильйона переглядів займає анімація Minecraft, але крім них на платформі є ще чимало інших відео про цю гру, як-от летсплеї, стріми та інше.

Система Orphus