Ви тут:

Який смартфон вибрати – айфон 13 або айфон 13 міні

Який смартфон вибрати – айфон 13 або айфон 13 міні

Корпорація Apple продовжує удосконалювати свої гаджети. Восени 2021 року була представлена новинка – айфон 13. Пристрій був випущений у чотирьох версіях. Стандартна комплектація передбачає мінімальне замовлення набір заявлених функцій. Більш розширений функціонал у моделей 13 про Макс.

Альтернативою якісної техніки серед випущених новинок є айфон 13 mini, який є не тільки компактним, але й практичним. Багато хто вже відвик від смартфонів з невеликою діагоналлю. Але виробник Еппл вирішив ризикнути та випустити міні версію. Користувачі схвалили такий варіант. Даний формат вийшов нічим не гіршим за стандартні моделі.

Переваги айфону 13 міні

Аналогічні гаджети з невеликою діагоналлю не відрізнялися гарною якістю. Розробники корпорації пішли далі. і створили альтернативну модель, яка нічим не гірша за смартфони з великою діагоналлю. Під час розробки було враховано всі побажання користувачів. У результаті вийшла гідна модель із якісним функціоналом. Смартфон iphone 13 mini включає:

  • Розмір дисплея 5.4 дюйми. Смартфон легко вміщується в руку.
  • Поновлений потужний процесор. Заряду вистачає на добу безперервної роботи.
  • Захист від вологи. Смартфон не боїться занурення у воду на глибину. Крім того, встановлений захист від пилу.
  • Гарна камера. На версії міні встановлено камеру з гарним зумом. Знімки виходять якісними з чітким кольором.

Якщо вибір стоїть між смартфоном 13 та 13 міні, то краще вибрати другий варіант. Функціонал у телефону трохи кращий, ніж у стандартної комплектації. Незважаючи на невелику діагональ, працювати на такому пристрої комфортно. Підтримуються офісні програми. У будь-якому місці можна відкривати та редагувати файли, додавати нову інформацію, будувати графіки. На відміну від інших виробників айфон 13 міні швидко реагує на задані команди.

Чому саме айфон 13 міні

Не всім користувачам подобаються гаджети з великою діагоналлю. Такий пристрій не завжди зручно носити із собою. Наприклад, у кишені тримати смартфон не зручно. Носити гаджет доведеться постійно у сумці. Чого не скажеш про айфон 13 міні. Він компактний, вміщується навіть у кишеню. Порівняно з попередньою моделлю товщина збільшилася. Тепер телефон впевненіше тримається в руці.

Що стосується камер, то їх лише дві. Але як зйомки це не відбивається. Є стабілізація та автофокус. Тому готові фото та відео файли виходять гарної якості. Ця модель також може знімати вночі. При цьому зображення виходять не гіршими, ніж на стандартній комплектації. Apple підняла високу планку для конкурентів Тепер важко створювати гідну альтернативу.

Система Orphus