Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як прикрасити оселю до свят: новорічні лайфхаки

Як прикрасити оселю до свят: новорічні лайфхаки

Створювати святковий настрій завжди допомагають деталі: новорічні вогники, паперові сніжинки на вікнах, святкова музика, що лунає звідусюди. Скористайтеся лайфхаками, які допоможуть швидко створити атмосферу зимових свят.

Якщо немає можливості поставити ялинку чи просто набрид її традиційний варіант, є альтернатива. Створіть ялинку, наприклад, з книжок – сміливо діставайте книги з полиць, складіть їх від найбільших до найменших та прикрасьте гірляндою, йдеться на сайті Хіт FM.

Надати вікнам по-справжньому новорічного вигляду допоможуть ялинкові прикраси, підвішені на стрічках різної довжини. Використовувати можна білі чи різнокольорові стрічки, або навіть тонку мішуру. У такий спосіб можна прикрасити і люстри в кімнатах.

Зробіть прикрасу у вигляді міні-ялинки. Для неї знадобиться паличка кориці, трохи зеленої мішури, кілька ґудзиків та мотузка. Все дуже просто: паличку кориці потрібно обмотати мішурою, повторюючи форму ялинки (або прикріпити, якщо мішура з проволоки), нашити ґудзики та приклеїти мотузку, за яку ви вішатимете прикрасу.

Зробити різнокольорові прикраси чи навіть гірлянду можна зі старих лампочок. Для цього потрібно просто покрити їх клеєм повністю або частково (візерунками) та посипати блискітками.

Три ємкості для рибок різного розміру коштуватимуть недорого, але допоможуть створити по-справжньому святкову композицію. Наповніть їх ватою чи пінопластом, задекоруйте гірляндами та новорічними фігурками, льодяниками, печивом чи цукерками – словом, дайте волю фантазії. Поставте посудини одна на одну та покладіть зверху капелюх. Ваш унікальний сніговик готовий!

Апельсинові та мандаринові шкірки – непоганий матеріал для виготовлення прикрас. Адже у свіжому вигляді з них легко вирізати різні форми, а в засушеному вигляді вони зберігатимуть ці форми. Використайте цю властивість: вирізати можна зірочки, ялинки, зробити з них бутони троянд, а потім використовувати все це у декорі.

Якщо завітає чимало гостей, заздалегідь подбайте про те, щоб усім вистачило місця. Зробіть таблички з іменами, та покладіть кожну з них на підставку, зроблену з двох льодяників, зв’язаних стрічкою. Ця проста конструкція прикрасить святковий стіл та обов’язково сподобається гостям.

Навіть звичайні білі тарілки можна перетворити на прикрасу святкового столу. Покладіть на тарілку для десерту невеличку морквину та пару родзинок, а з червоних серветок зробіть шарф, і ось: тарілки перетворились на симпатичного сніговика.

Система Orphus