Ви тут:
Суспільство 

Як отримати сертифікат про вакцинацію під час свят: роз’яснення

Як отримати сертифікат про вакцинацію під час свят: роз’яснення

Центри вакцинації проти COVID-19 працюватимуть під час новорічно-різдвяних свят, тож українці зможуть отримати перше або друге щеплення навіть у вихідні.

У Національній службі здоров’я розповіли, як отримати в цей період сертифікат про вакцинацію.

Найзручніший спосіб отримання сертифіката — згенерувати його на порталі або в застосунку “Дія”. Для цього не потрібен навіть електронний підпис, треба лише зареєструватися. Процес займає кілька хвилин. Сертифікат можна зберігати в електронній формі на смартфоні або роздрукувати.

Читайте також: Медики та працівники ОМС: МОЗ доповнило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

“Зовсім не обов’язково йти по сертифікат до сімейного лікаря. Адже лікарі зараз завантажені через численні звернення, які стосуються здоров’я пацієнтів. Лише якщо сертифікат не вдається згенерувати онлайн через помилку в системі, яку треба виправити, зверніться до свого центру надання первинної медичної допомоги, де обрали лікаря”, – зазначили у НСЗУ.

Якщо з генеруванням сертифікату виникла проблема, звертайтеся за посиланням. Також підтримка “Дії” приймає запитання у месенджерах. Звернутися можна і в контакт-центр МОЗ за номером гарячої лінії 0800 60 2019 .

Система Orphus