Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Я маленька дівчинка, але сильна як мотузок!”: співачка KOLA повертається з новим танцювальним синглом

“Я маленька дівчинка, але сильна як мотузок!”: співачка KOLA повертається з новим танцювальним синглом

Автор та виконавиця KOLA презентує пісню написану у співавторстві з талановитими Вовою SKOFKA та Ванею Клименко, де піднімають важливу тему, під ритмічний саунд відомого діджея PROBASS.

“Всередині – я маленька дівчинка, тендітна, яку легко образити…але водночас я дуже сильна, зі стрижнем, волею та характером. Скільки б тобі не було років – не вбивай свою внутрішню дитину, бо вона тобі допоможе бути мрійником усе життя. Адже найщиріші мрії – це мрії дитини. Будь щирим та чесним з собою, усвідомлюй свої сильні та слабкі сторони, полюби їх – і це обов’язково допоможе тобі знайти себе у цьому великому світі”, – саме такий меседж KOLA хоче донести кожному слухачу своєю новою роботою.

 

Разом з піснею, співачка та її команда презентують кліп, режисером якого знову став Антон Ковальський. Після кліпу на пісню-присвяту “Ба”, це вже друга спільна робота співачки та режисера.

«Цей кліп про прийняття себе, про боротьбу маленької людини з самим собою та великим та жорстоким світом», – коментує Антон.

«Будь сильним, бо коли наступають важкі часи, ніхто не зможе підтримати та допомогти краще, ніж ти сам», – додає KOLA.

Настя хоче щоб усі, хто почує цю пісню та побачить кліп, почали сприймати себе такими які вони є, не боятися своїх мінусів, а навпаки – полюбити їх. Звісно, що є труднощі у дорослому житті, але життя одне і краще проживати його кольорово, як у дитинстві, де можна сміливо бігати по калюжах та не боятися забруднити свої шкари.

«Я маленька дівчинка, тому що й досі вірю у дива. Я добра і вмію радіти кожній новині, цінувати моменти, щиро любити, а не за щось, так роблять саме діти. А ще я вразлива і дуже чутлива. Не вважаю це своїми мінусами, навіть навпаки, саме  через це я можу відчувати світ по-іншому, і мені це подобається. Я хочу завжди бути маленькою дівчинкою, навіть у 70 років. Бо це є справжнім джерелом мого щастя.»

Слухайте та завантажуйте сингл «Маленька Дівчинка» на всіх музичних платформах.

Перейти до вмісту