Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Викладачі й концертмейстери з Горішніх Плавнів поділились досвідом на відкритому вебінарі

Викладачі й концертмейстери з Горішніх Плавнів поділились досвідом на відкритому вебінарі

21 грудня втретє в цьому навчальному році зустрілись викладачі класу фортепіано та концертмейстери на відкритому регіональному вебінарі, організованому та проведеному Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури в рамках методичного об’єднання викладачів мистецьких навчальних закладів Полтавщини за участю понад 300 педагогічних працівників Полтавської, Київської, Харківської, Одеської, Дніпропетровської, Донецької, Рівненської, Сумської, Херсонської, Запорізької, Хмельницької, Львівської та Черкаської областей.

Учасників привітала директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури Ліна Богодиста, привітавши викладачів Полтавської області з успішним проходженням атестації педагогічних працівників закладів освіти сфери культури у 2021 році.

Доповідачами вебінару були викладачі та концертмейстери фортепіанного відділу Комунального ПСМНЗ “Дитяча музична школа Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області”.

Викладач по класу фортепіано Юлія Головня окреслила основні методи та прийоми психологічної підготовки учня до публічних виступів: конкурсів, концертів. Спікер також дала багато цінних методичних рекомендацій та продемонструвала деякі виступи учнів та викладачів школи.

Концертмейстер Наталія Афанасьєва висвітлила специфіку роботи концертмейстера в класі скрипки. Доповідач детально розповіла про особливості вибудовування звукового балансу ансамблевого звучання скрипки та фортепіано, відповідність ролі супроводу основним видам скрипічних штрихів. Доповідь була проілюстрована відеоматеріалами виступів солістів та ансамблю скрипалів школи.

Високопрофесійний та досвідчений викладач по класу фортепіано Світлана Євтушенко презентувала власні педагогічні досягнення та авторську методику викладання. Спікер продемонструвала фрагменти відкритих занять та публічні виступи учня її класу Артема Єруха, який став абсолютним переможцем найпрестижнішого Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця у 2021 році. Доповідач висвітлила тему стосовно роботи над технічними труднощами в творах Ференца Ліста на прикладі Юнацьких етюдів.

Подібні заходи з обміну досвідом сприяють поширенню, популяризації фортепіанного мистецтва, єднають викладачів-однодумців, надихають на подальші творчі досягнення.

Фото – Обласний методичний кабінет навчальних закладів мистецтва і культури

Система Orphus