Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Восени на Полтавщині на строкову військову службу призвали 520 юнаків

Восени на Полтавщині на строкову військову службу призвали 520 юнаків

3 грудня останні 26 призовників стали військовослужбовцями строкової служби. За результатами осінньої призовної кампанії 2021 року Полтавська область виконала постанову Кабінету Міністрів України “Про затвердження чисельності громадян, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у жовтні – грудні 2021” на всі 100 %.

Призов проходив планово, без зривів і затримок. Відправки призовників здійснювалися згідно затвердженого графіку.

Загалом 520 полтавців стали на захист Батьківщини цієї осені. З них 267 осіб потрапили до лав Збройних Сил України, 20 юнаків – до Держспецтрансслужби, 65 – до Держприкордонслужби та 168 призовників – до Національної гвардії України, повідомили у пресслужбі Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“Найкраще впорався з поставленим завданням особовий склад Полтавського районного ТЦК та СП і направив до обласного збірного пункту 154 призовника. В той же час Перший відділ Лубенського районного ТЦК та СП (місто Хорол) завдання не просто виконав, а перевиконав його майже вдвічі”, – йдеться у повідомленні. 

Варто зауважити, що не лише територіальні центри комплектування працювали задля виконання призову “осінь 2021”, адже, згідно Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, організація підготовки та проведення призову громадян України на строкову військову службу здійснюється міськими (районними) державними адміністраціями (виконавчими органами міських рад) у взаємодії з міськими (районними) ТЦК та СП.

Тож призов – це цілий комплекс заходів, успішне та вчасне виконання яких залежить від всіх учасників даного процесу.

Система Orphus