Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Ворожіння на Андрія: у ніч на 13 грудня дівчата можуть дізнатись свою долю

Ворожіння на Андрія: у ніч на 13 грудня дівчата можуть дізнатись свою долю

Традиційно 13 грудня відзначається День святого Андрія Первозванного. За дохристиянськими віруваннями українців, у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.

Увечері, 12 грудня, молодь сходилась до однієї хати, де грали в різні ігри, співали пісень та жартували – так і проходили вечорниці. А вже ближче до ночі на 13 грудня хлопці йшли робити збитки там, де жили неодружені, а дівчата починали ворожити на майбутню долю, пише 24 канал. 

Містичні ворожіння в ніч на Андрія:

-У ніч на 13 грудня покладіть собі під подушку мішечок з чоловічими іменами. На окремих папірцях напишіть 11 імен на свій розсуд, а один папірець залишіть порожнім. Вранці витягніть один з них. Яке ім’я випаде – таке й матиме ваш майбутній чоловік. А якщо ви витягнули порожній папірець – доля бажає залишити його ім’я в таємниці.

-Напередодні Андріївської ночі напишіть по одному чоловічому імені на кількох цибулинах. Поставте їх у ємність з водою. Яка цибулина проросте першою – того ім’я і стане вашою долею.

-У миску налийте води, а на краях посудини закріпіть шматки паперу з іменами хлопців. На середину води пустіть запалену свічечку у човнику з горіхової шкарлупи і чекайте, доки він не припливе до одного з країв з чоловічим іменем. Той і стане вашим обраним.

-Ще один спосіб наворожити ім’я судженого дуже простий. У ніч з 12 на 13 грудня вийдіть на вулицю і запитайте ім’я у першого зустрічного, обов’язково незнайомого, перехожого. Яке буде у нього ім’я – таке й у вашого нареченого.

-Найпростіший спосіб ворожіння – взяти гребінець та покласти його перед сном під подушку. При цьому приговорюючи “Суджений-ряджений, прийди і причеши мене”. І образ судженого прийде уві сні.

Читайте також: Ворожіння на Андрія та забобони: що не можна робити 13 грудня 

Ворожіння на перстенях

У ніч на Андрія, усамітнившись, подумайте про те, яких змін в особистому житті хочете найбільше. Після такої медитації візьміть достатньо глибоку мисочку та насипте в неї пшениці.

Туди покладіть чотири різні перстені: простий, золотий, срібний та перстень з дорогоцінним каменем. Перемішайте так, щоб вони повністю “потонули” у пшениці.

Заплющивши очі, ще раз нагадайте собі про найбільш бажане та витягніть один перстень. Простий – шукатимете свою долю, золотий – вийдете заміж, срібний – зустрінете свою пару, з коштовним каменем – вас будуть любити.

Гадання на бажання

У ніч на 13 грудня візьміть нову коробку сірників. Тримаючи її в руках, зосередьтеся на своєму бажанні або питанні. Потім витягуйте сірники по черзі.

І на кожен сірник примовляйте “збудеться”, “не збудеться” або “так”, “ні”. Останній сірник – ваша відповідь.

 

 

Система Orphus