Ви тут:
Суспільство Україна 

Володимир Зеленський вніс до Ради законопроект про “економічний паспорт” українця

Володимир Зеленський вніс до Ради законопроект про “економічний паспорт” українця

Президент Володимир Зеленський вніс на розгляд Верховної Ради законопроєкт №6394 “Про економічний паспорт”, відповідно до якого плата за використання українських надр накопичуватимуться на персональних рахунках дітей – громадян України

Про це йдеться у картці відповідного документа.

Джерело: Еспресо.TV

Текст законопроєкту, який президент визначив як невідкладний, поки не оприлюднено. Як зазначається у розділі “Дати та стан проходження”, документ передано на розгляд керівництву парламенту.

За новим законопроєктом, всі діти, народжені в Україні, до моменту настання 18 років зможуть отримати кошти від користування та видобутку надр України. Вони будуть накопичуватися на їх персональному депозитному рахунку в банку і після досягнення повноліття зможуть бути витрачені ними на здобуття вищої освіти в Україні.

Крім цього, президент Зеленський подав на розгляд Верховної Ради супровідні до №6394 законопроєкти №6395 “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних внесків до системи економічного паспорта” та №6396 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування коштів Фонду майбутніх поколінь”, також визначені як невідкладні.

Тексти документів також поки відсутні, але законпроєкти вже передали на розгляд керівництва ВР.

Система Orphus Поделиться на fb