Ви тут:
Відео Культура Полтавщина Суспільство 

Вокально-хорова студія “Домінус” готується колядувати

Вокально-хорова студія “Домінус” готується колядувати

12 грудня відзначають День хорового співу – і хочеться привітати колектив, який останніми роками став справжньою співочою візитівкою Полтавського краю.

Зразковий колектив народного співу вокально-хорової студії “Домінус” – це велика родина талановитих дітей, девіз яких: “Пісня крила розправляє, коли “Домінус” співає!”.

Художній керівник студії – автор, виконавець, аранжувальник Олег Писаренко. Директор громадської організації “Домінус” Людмила Портна. Викладачі вокалу – Аліна Зінченко і завідуюча відділом “Хорове диригування” Полтавського фахового коледжу мистецтв імені Миколи Лисенка Анна Оксениченко, концертмейстер Марина Люшень.

В студії займаються дітки від 5 до 13 років. В репертуарі лише автентичні пісні Полтавщини та всієї України. Колектив пропагує українську народну пісню, відроджує українські традиції та обряди. Учасники студії – переможці багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

За незначний період часу учасники студії змогли презентувати свої здобутки на міському, всеукраїнському та міжнародному рівнях: лауреати ІІ ступеня Міжнародного дистанційного конкурсу-фестивалю “Зірки Греції 2021”, лауреати І ступеня Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу “Golden Star” (Польща), лауреати І ступеня Всеукраїнського дистанційного конкурсу мистецтв “АртО2”, лауреати І ступеня XIV Міжнародного фестивалю-конкурсу “Grand fest summer”, володарі гран-прі Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу “Нашого цвіту – по всьому світу”.

Буквально днями “домінусята” долучитися до авторського проєкту композитора Євгена Петриченка “Коляда-Триб’ют”, що реалізується за підтримки Українського культурного фонду в партнерстві з Національним будинком органної та камерної музики України та UA: Радіо Культура

“Ми дуже щасливі долучитися до проекту “Коляда-Триб’ют”. Зазвичай співаємо акапелла, але дітям дуже сподобалася оркестрова версія колядки “А в полі, полі”. Працювали із задоволенням, дякуємо організаторам за цей чудовий проект!”, – прокоментувала Людмила Портна.

 

 

Марія Бойко

Система Orphus