Ви тут:
Суспільство Україна 

Військове телебачення презентувало новий проєкт циклу “Школа війни”

Військове телебачення презентувало новий проєкт циклу “Школа війни”

Військове телебачення України презентувало новий проєкт циклу «Школа війни», який розповідає про випробування, які потрібно подолати кожному військовослужбовцю перед тим, як потрапити в елітні підрозділи морської піхоти Збройних Сил України.

Джерело: Міністерство оборони

 

На сьогодні в російсько-українській війні загинуло 72 морські піхотинці, однак жоден з них не залишився без відповіді. За роки війни морпіхи нанесли значно більших втрат окупанту. Після виходу з Криму морська піхота розпочала своє нове життя і щоденно тренується, щоб повернути своє. Військове телебачення презентує новий проект «Школа війни», який розповідає про випробування, які потрібно подолати кожному військовослужбовцю перед тим, як потрапити в елітні підрозділи морської піхоти Збройних сил України. Суспільство звикло сприймати армію як щось цілісне і монолітне, і український глядач досі не мав повноцінної змоги ознайомитися з різними військовими професіями відособлено від усієї армійської структури”, – йдеться у дописі до відео.

Довідково. «Школа війни» – це безпрецедентна можливість зануритися у світ інтенсивних тренувань елітних бойових підрозділів морської піхоти Збройних Сил України. Крім того, ви побачите нестандартні й навіть моторошні епізоди, таємні острови, і ще багато чого незвичайного, а також гарні краєвиди півдня України, на тлі яких все й відбуватиметься.

Система Orphus