Ви тут:
Суспільство 

Відтепер кожен може обрати свого переможця серед номінантів Ukraine Tourism Awards 2021

Відтепер кожен може обрати свого переможця серед номінантів Ukraine Tourism Awards 2021

6 грудня Голова правління VISIT Ukraine Антон Тараненко разом з Головою Державного агентства розвитку туризму України Мар’яною Олеськів провели прес-конференцію на тему туристичної премії Ukraine Tourism Awards 2021. Зокрема, було зазначено, що Ukraine Tourism Awards дає можливість показати звичайному туристу найпривабливіші, успішні заклади та локації країни. Всього буде визначено переможців у 14 номінаціях, але особливістю цьогорічної премії буде відзнака закладів, які за рік максимально розвинули інклюзивну доступність. 

Як і минулого року брати участь в премії можуть всі регіони України, а переможця буде обрано за принципом більшості голосів, сума яких складається з 50% голосів, що віддані всіма охочими онлайн, та 50% голосів організаційного комітету. Тому Ukraine Tourism Awards – це чесна премія, нагорода якої є не просто статуеткою на полицю, а своєрідним кредитом довіри від людей. 


Церемонія нагородження відбудеться 17 грудня в InterContinental Kyiv за присутності представників держави, експертів з туризму, кращих тревел-блогерів країни та зіркових гостей.

Отже, цьогоріч Україна обиратиме переможців у наступних номінаціях:


РЕГІОНАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ – спеціальна номінація від Державного агентства розвитку туризму України .  До участі запрошені всі регіони України (ОДА та громадські організації), які у 2021 році реалізували проєкти, спрямовані на розвиток туристичного потенціалу своєї області, або зробили якісне промо свого регіону / туристичного об’єкта.

 

НАЙКРАЩИЙ ТУРИСТИЧНИЙ МЕДІАБЛОГЕР – нова номінація, якою буде обрано справжнього лідера думок, що створює тренди та надихає інших на подорожі Україною  

До участі запрошуємо представників української блогосфери, найвпливовіших блогерів України, які ведуть свою діяльність на платформах Instagram, Tiktok і Youtube та впливають на розвиток туристичного потенціалу країни.

НАЙСМАЧНІШИЙ РЕСТОРАННИЙ БОРЩ – не просто номінація, а справжнє свято для кожного українця 

Ця страва є нашою національною гордістю та туристичним магнітом для іноземців

До участі запрошуємо заклади громадського харчування (кафе, ресторани, міські кафе, ресторани у готелях, заміські ресторани та інші заклади громадського харчування), де найбільше смакують український борщ.

 

НАЙКРАЩИЙ ЗАМІСЬКИЙ КОМПЛЕКС – одна з улюблених традиційних номінацій, якою буде відзначено один з усієї України комплекс за містом для безтурботного відпочинку тілом і душею 

До номінації запрошуємо заміські комплекси відпочинку, садиби, бази відпочинку, SPA-комплекси, оздоровчі комплекси,  для сімейного, ділового та корпоративного відпочинку.

 

НАЙКРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК – нова цікава номінація, якою буде відзначено природний парк країни, обраний народним голосуванням 

Національний природний парк є категорією природно-заповідного фонду, що охороняється від більшості видів людської діяльності та забруднення. Але на відміну від заповідників та природних резервів, де заборонена майже будь-яка діяльність людини, однією з цілей створення національних парків є відпочинок, тому вони дозволяють відвідування туристів та перебування на своїй території за певними умовами.

До номінації запрошуємо представників національних природних парків України, які забезпечують збереження, відтворення та ощадливе використання природних ресурсів, комплексів та об’єктів, що мають особливу наукову, естетичну та унікальну цінність в різних куточках нашої країни.

 
НАЙКРАЩИЙ ГІД – номінація, якою буде відзначено людину, що живе та дихає своєю справою 

Попри те, що зараз інформацію про будь-яке місце можна знайти без праці, саме професійний гід перетворює історичні факти в захопливу розповідь – і незнайоме місто стає таким близьким і рідним.

До участі запрошуємо найяскравіших гідів (від проєкту або організації подається окремий гід), які провели найбільшу кількість екскурсій, визначились цікавими та оригінальними ідеями організації та проведення екскурсій.

 

СЕРЦЕ АВІАПРОСТОРУ – номінація, якою відзначається авіакомпанія, що протягом 2021 року створила найбільш зручні, швидкі та доступні переміщення всередині країни 

За жовтень цього року було виконано 3 116 внутрішніх рейсів (+16,2% у порівнянні з відповідним періодом 2019 року), поступове зростання кількості авіаперельотів всередині країни спостерігається щомісяця 

 До участі у номінації запрошуємо українські авіакомпанії, які активно розвивали маркетингову програму по Україні.

 

НАЙКРАЩИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР – одна з постійних номінацій Ukraine Tourism Awards 

Туристичні компанії відіграють особливу роль в розвитку туристичного потенціалу країни, адже вони відкривають її для українських та іноземних туристів уперше або по-новому, а також забезпечують якісний відпочинок та незабутні враження 

До участі цього року запрошуємо туристичних операторів, основним видом діяльності яких є в’їзний та внутрішній види туризму, та які протягом 2021 року привезли найбільшу кількість туристів.

 

ВІДКРИТТЯ РОКУ У ГОТЕЛЬНІЙ СФЕРІ – номінація, якою буде обрано найбезпечніший заклад розміщення України, що швидко та ефективно зміг організувати роботу в умовах карантинних обмежень 

До участі запрошуємо готелі категорії 5*, 4* та 3*, які якнайкраще адаптувались до карантинних нововведень в країні – дотримуються всіх санітарно-гігієнічних норм, дбають про безсумнівну безпеку гостей та персоналу в умовах пандемії.

МІСТО МОГО СЕРЦЯ – нова номінація, якою буде відзначено найзатишніше для життя та найцікавіше для відпочинку та мандрівок місто з будь-якого регіону України 

До участі запрошені усі представники українських міст, селищ, де за рік відбулись найактивніші, цікаві, нові туристичні події та культурні заходи та збільшився потік туристів та відвідувачів.

 

ДОСТУПНИЙ ТУРИЗМ – особлива та найбільш значуща номінація Ukraine Tourism Awards 2021. 

Запрошуємо до номінації усі заклади та організації, які створили та забезпечили людям з інвалідністю можливість отримання інклюзивно привітного та доступного сервісу.

Оскільки таких закладів по всій країні значна кількість, ми

розділили номінацію на три підномінації:

ГОСТИННІСТЬ БЕЗ МЕЖ – запрошені всі заклади розміщення, що якнайкраще забезпечили безбар’єрний та вільний доступ для осіб з інвалідністю;

КОМФОРТНА РЕСТОРАЦІЯ – запрошені  усі заклади харчування (ресторани, кафе), що якнайліпше пристосували свої приміщення для безперешкодного та зручного доступу осіб з інвалідністю, та створили зручний сервіс для вказаних категорій осіб;

БЕЗБАР’ЄРНА (або ДРУЖНЯ) КУЛЬТУРА – запрошені українські заклади культури (музеї, галереї тощо), які створили безпечні та зручні умови для вказаних категорій осіб.

 

Система Orphus