Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відсьогодні 109-мікрорайон опалює “Полтаватепло”, – “Полтаватеплоенерго”

Відсьогодні 109-мікрорайон опалює “Полтаватепло”, – “Полтаватеплоенерго”

9 грудня, о 9-й годині ранку, на прохання ТОВ “Полтаватепло” припинили постачання теплової енергії від котельні “Полтаватеплоенерго”, розташованої за адресою вул. Квітуча, 6, до мереж 109-мікрорайону Полтави.

Джерело: пресслужба “Полтавателоенерго”.

“Через введення в експлуатацію своєї котельні, зведеної на території колишнього турбомеханічного заводу, ТОВ “Полтаватепло” звернулося до обласного комунального підприємства “Полтаватеплоенерго” із прохання припинити постачання теплової енергії у теплові тережі 109 мікрорайону. У відповідь на це звернення сьогодні, 9 грудня, о 9-й годині ранку фахівці “Полтаватеплоенерго” зупинили постачання тепла до вказаних тепломереж”, – йдеться у повідомленні.

З 9 грудня генерацію, транспортування та постачання теплової енергії до осель мешканців 109 мікрорайону забезпечує ТОВ “Полтаватепло”. 

У “Полтаватеплоенерго” додали, що котельня, по вул. Квітуча, 6, працює у штатному режимі і забезпечує послугами централізованого опалення та постачання гарячої води лише оселі 5 тис. мешканців прилеглих будинків — споживачів послуг обласного комунального підприємства “Полтаватеплоенерго”.

Система Orphus