Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Від тексту до QR-кодів: відбулося масштабне оновлення Telegram

Від тексту до QR-кодів: відбулося масштабне оновлення Telegram

У 12-му оновленні Telegram за цей рік стали доступні реакції, автоматичне переведення повідомлень, QR-коди з унікальним оформленням, прихований текст та інші нововведення.

Про це повідомляється у блозі менеджера.

Telegram першим запустив анімовані та інтерактивні емодзі. Тепер деякі з таких емодзі можна використовувати у вигляді реакцій – щоб швидко висловити свою думку, не надсилаючи зайвих повідомлень.

Щоб обговорювати новинки прокату, не побоюючись передчасного розкриття інтриги, можна виділити частину набраного повідомлення та застосувати форматування «Прихований». Прихований текст не відображається ні в повідомленнях, ні у списку чатів та оповіщення.

Telegram використовують понад 500 мільйонів людей з усього світу — у тому числі для спілкування в публічних групах та отримання новин з каналів різними мовами. Тепер Ви можете прямо в додатку перекласти мовою будь-яке повідомлення.

Тепер можна згенерувати QR-код для переходу в профіль будь-якого користувача, який має публічне посилання. Можна також створювати QR-коди для груп, каналів та ботів – наприклад, можна швидко показати товаришу улюблений блог або свій фан-клуб.

Система Orphus