Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Від Сінатри до “Щедрика”: музичні хіти для святкового настрою

Від Сінатри до “Щедрика”: старі музичні хіти для святкового настрою

Для казкової атмосфери та святкового настрою важливо обрати гідний музичний супровід.

LifeStyle 24 оприлюднила свій хіт-парад кращих святкових пісень.

Френк Сінатра та Нет Кінг Коул – це обов’язковий тандем для створення успішного різдвяного плейлиста.
Цікаво, що всесвітньо відома композиція Let it snow була створена у далекому 1945 році спекотного каліфорнійського літа, а у тексті немає жодної згадки про Різдво чи Новий рік. З того часу пісня отримала незліченну кількість варіантів виконань, але найбільш відомою різдвяною композицією стала саме завдяки Френку Сінатрі.

 

Часто Френка та Нета плутають. Адже співаки були володарями глибокого оксамитового тембру виконання. Що теж цікаво, то Christmas song або Chestnuts Roasting on an Open Fire була написана майже у той самий час, що і Let it snow у 1945 році. І з того часу композиція стала найбільш прослуховуваною різдвяною піснею на початок 21 століття.

Композиція Last Christmas гурту Wham! – досить лірична й не така вже й весела, але кліп настільки актуальний, що тільки через різдвяну молодіжну атмосферу та трендовий одяг може претендувати на особливе місце у вашому плейлисті.

Оригінальна версія культової пісні All I want for Christmas is you була записана 1994 року, але завдяки перевипуску кліпу у 2019 році на честь 25-річчя творчості Мераї, композиція трималась у музичних чартах першої позиції впродовж 5-ти тижнів у США.

Лірична класика диско просто створена для підбивання підсумків року, що минає. Дозвольте собі трохи поностальгувати за чудовими митями 2021 року, аби звільнити місце для нових вражень майбутнього 2022 року під культову композицію ABBA – Happy New Year.

Щедрик Миколи Леонтовича у світі більше відомий під назвою Carol of the bells. У далекому 1922 році після гастролів композитора з хором Олександра Кошиці українська пісня зажила своїм життям, і вже у 1936 році звучала у різних країнах іноземними мовами. Найбільшої популярності зазнала після 1994 року завдяки історії про маленького хлопчика, якого забули вдома на Різдво – “Сам удома”.

Система Orphus