Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: у Миргороді Центр естетичного виховання відвідуватимуть понад 800 дітей

“Велике будівництво”: у Миргороді Центр естетичного виховання відвідуватимуть понад 800 дітей

У Миргороді триває реконструкція будівлі Центру естетичного виховання.

Проєкт реалізують у межах програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”, повідомили у Полтавській ОДА.

Центр естетичного виховання – унікальна будівля 1900 року забудови, яка функціонувала й до цього, але потребувала реконструкції й нових технологічних рішень. Нині тут у дві зміни працюють будівельники: тут уже замінили вікна, двері та покрівлю, обшили гіпсокартоном стіни. Нині тривають роботи з благоустрою території. По плану вони мають бути завершені до зими. Також робітники виконують внутрішньо-оздоблювальні роботи.

“Завдяки проєкту Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” вдасться зберегти історичну будівлю та наповнити її змістом. Після реконструкції близько 800 дітей міста зможуть відвідувати в центрі до 20 гуртків”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

У закладі діятимуть хореографічні, вокальні, театральні, фольклорний, цирковий, декоративно-ужиткового мистецтва гуртки, а також секції МАН за різними напрямами.

Реконструкція об’єкту ведеться на умовах співфінансування: за кошти Європейського інвестиційного банку за Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України та з місцевого бюджету.

Система Orphus Поделиться на fb