Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

В Україні продовжили дію адаптивного карантину до 31 березня 2022 року

В Україні продовжили дію адаптивного карантину до 31 березня 2022 року

15 грудня під час засідання Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 березня 2022 року.

Джерело: Прем’єр-міністр Денис Шмигаль

“Це допоможе максимально ефективно протидіяти пандемії та захистити здоров’я людей. Усі правила щодо доступу до публічних місць із ковід-сертифікатами, носіння масок та дистанції залишаються в силі. Уже понад 40% дорослих українців отримали щеплення проти коронавірусу. Завдяки вакцинації ми можемо зупинити пандемію. Водночас поки в Україні рівень вакцинації не досягне 70% дорослого населення, ми маємо продовжувати дотримуватися встановлених карантинних обмежень”, – сказав Денис Шмигаль.

Нагадаємо, з 6 грудня в Україні почали діяти нові карантинні обмеження. Відповідно до змін, на жовтому рівні працювати можуть лише ті громадські заклади, де всі співробітники мають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 або чинний негативний тест чи сертифікат про одужання.

Відвідувати такі заклади дозволяється лише людям, які також отримали принаймні одну дозу вакцини. Окрім документа про вакцинацію, для відвідування закладу підійде і чинний негативний тест або сертифікат про одужання.

Читайте також: З 9 грудня нещеплені проти COVID-19 держслужбовці та соцпрацівники відстороняються від роботи, – МОЗ

Раніше заклади мали можливість обирати формат роботи: не перевіряти COVID-документи, але дотримуватись обмежень жовтого рівня або перевіряти документи, але працювати без дотримання відповідних норм.

З 6 грудня така опціональність не передбачена: всі заклади мають перевіряти наявність COVID-документів як у співробітників, так і у відвідувачів.

Система Orphus