Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні готують план роботи центрів вакцинації в новорічно-різдвяні свята

В Україні готують план роботи центрів вакцинації в новорічно-різдвяні свята

Відвідуючи центр вакцинації в ТРЦ “Нікольський” у Харкові, Кирило Тимошенко зазначив, що за останній місяць разом з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим вони проїхали практично всі регіони України, де насамперед знайомилися з роботою центрів масової вакцинації.

За його словами, наразі в Україні зроблено понад 20 млн щеплень: 13 млн осіб вакциновані однією дозою, 11 млн – двома. Кирило Тимошенко додав, що до кінця року в країні розраховують досягнути показника 30 млн щеплень, повідомили в Офісі Президента. 

“Ніхто не зупинятиметься. Ми зараз розробляємо плани разом з Міністерством охорони здоров’я та очільниками областей щодо вакцинації й у святкові дні. Щоб усі центри вакцинації працювали, і люди мали змогу прийти та щепитися. А вже через декілька місяців ми дійдемо до бустерної вакцинації”, – зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Кирило Тимошенко зауважив, що нові карантинні обмеження, які почали діяти 6 грудня, насамперед спрямовані на захист населення від інфікування коронавірусом.

Заступник керівника Офісу Глави держави також розповів, що наступного року в межах програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” передбачено реконструкцію великих об’єктів охорони здоров’я, зокрема обласних лікарень.

“Найперше обласні лікарні – обласна доросла лікарня, обласна дитяча лікарня. Ми вважаємо, що ці об’єкти в кожній області повинні стати своєрідними медичними магнітами – люди розумітимуть, що сюди з будь-якого приводу можна звернутися. Це буде велике медичне містечко. Ми не просто робитимемо ремонт в одному корпусі. Це повна реконструкція всіх обласних лікарень в усіх обласних центрах – і в Харкові також”, – повідомив Кирило Тимошенко.

Крім того, за його словами, наступного року передбачена реалізація великої кількості проектів за програмою “Здорова Україна”, триватиме реконструкція дитячих садочків і шкіл, втілення програми “Велика реставрація”. 

Система Orphus