Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця отримала ще п’ять пасажирських СВ-вагонів виробництва Крюківського заводу

Укрзалізниця отримала ще п’ять пасажирських СВ-вагонів виробництва Крюківського заводу

30 грудня Укрзалізниця прийняла чергову партію нових пасажирських вагонів, що були замовлені за кошти державного бюджету. Це перші вагони типу СВ, які підприємство з випередженням графіка отримало від виробника — ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод” (Кременчук).

Загалом у 2021 році АТ “Укрзалізниця” отримало 20 зі 100 нових пасажирських вагонів, побудованих українським виробником в межах програми “Велике будівництво”.

З отриманих сьогодні вагонів СВ та 5 отриманих напередодні вагонів купе сформовано склад поїзда № 229 Київ Ужгород, квитки на який уже можна придбати на сайті, у чат-боті Укрзалізниці та в касах, повідомили у пресслужбі компанії.

Поїзд № 229/230 Київ Ужгород відправлятиметься з Києва 30 грудня та 7 січня о 20:05 та прибуватиме до Ужгорода о 08:53. Зворотно поїзд № 235/236 Ужгород Київ відправлятиметься 31 грудня о 19:06 з прибуттям об 11:28. 8 січня з Ужгорода о 22:26 відправлятиметься поїзд № 239/240, прибуватиме в Київ о 14:45.

У новоотриманих вагонах СВ оновлено пульт керування освітленням у купе, сигналізацією, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника. Для пасажирів з порушеннями зору передбачено контрастну вхідну зону та додаткове освітлення сходів, підсвітку номерів купе. Вагони мають збільшений обсяг багажного відділення та обладнані системами відеоспостереження в загальних зонах вагонів, вакуумними туалетами, сповивальними столиками, розетками та USB-портами для кожного місця, а також сучасною системою кондиціювання повітря.

За угодою з ПАТ “КВБЗ” до липня 2022 року АТ “Укрзалізниця” отримає ще 36 купейних вагонів, 7 вагонів СВ, 20 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному, а також 17 купейних вагонів з купе начальника поїзда та можливістю перевезення пасажирів з інвалідністю в кріслі колісному.

Перейти до вмісту