Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Укрзалізниця отримала ще п’ять купейних вагонів виробництва Крюківського заводу

Укрзалізниця отримала ще п’ять купейних вагонів виробництва Крюківського заводу

АТ “Укрзалізниця” завершило фінальну прийомку ще п’яти нових купейних пасажирських вагонів, придбаних за кошти державного бюджету. Загалом у 2021 році компанія вже отримала 10 зі 100 нових вагонів вітчизняного виробництва.

10 нових купейних вагонів виробництва КВБЗ будуть курсувати на найдовшому в країні маршруті, що поєднує 16 міст. Маршрут поїзда №5/6 Маріуполь — Ворохта, Рахів розробили спеціально для нового графіка пасажирських перевезень, повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Спальні вагони, виробництва КВБЗ також курсуватимуть по обороту у складі поїзда №77/78 сполученням Харків — Маріуполь.

Читайте також: До кінця року Крюківський вагонобудівний завод поставить ще 15 вагонів, – Олена Онупко

Нові комфортні вагони обладнані сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження у загальних зонах вагонів, системою сучасного кондиціонування повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією у кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також – покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

ПАТ “КВБЗ” має побудувати та поставити компанії 51 купейний вагон, 12 спальних вагонів, 20 купейних вагонів, обладнаних для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі, а також 17 купейних вагонів для перевезення пасажирів з інвалідністю в колісному кріслі. У 2021 році у бюджеті України передбачено виділення 3 млрд грн на оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень. Відновлення рухомого складу є частиною програми Президента “Велике будівництво”, у рамках якої АТ “Укрзалізниця” планує замовити у 2022 році у вітчизняного виробника ще 200 вагонів.

Система Orphus