Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрпошта відкрила Новорічну поштову резиденцію та обіцяє подарунки для малечі

Укрпошта відкрила Новорічну поштову резиденцію та обіцяє подарунки для малечі

На Головпоштамті відбулося відкриття Новорічної поштової резиденції. Спеціальна святкова пошта буде приймати листи маленьких українців до 25 грудня включно. 

Про це повідомили в Укрпошті.

Кожна дитина, яка напише листа на адресу Новорічної поштової резиденції 01001, Київ-1, вул. Хрещатик,22 та правильно зазначить свою адресу, отримає листівку від Новорічного чарівника. Авторів найбільш творчих, креативних та незвичайних листів чекатимуть подарунки від помічника Новорічного чарівника – модного маркетплейсу Kasta, який підготував понад 3 тисяч подарунків. Подарунки Укрпошта доставить спеціальним святковим поштомобілем.

“Ми досить досвідчені чарівники, бо вже котрий рік Укрпошта не тільки стає частиною свята, але і сама створює цей дивовижний новорічний настрій: ми безкоштовно доставляємо відправлення в рамках акцій з нашими партнерами, збираємо дитячі листи і обмінюємо їх на подарунки, готуємо спеціальні марки, конверти і листівки зі святковою тематикою, щоб передати і поширити атмосферу свята. А справжньою родзинкою стане святковий поштомобіль, який привезе дитячі подарунки від новорічного чарівника”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Також в рамках відкриття Новорічної поштової резиденції відбулося спецпогашення святкової марки “З Різдвом Христовим!”. Ця поштова мініатюра, автором якої став відомий український художник-графік Миколай Кочубей, стала квінтесенцією традиційної різдвяної тематики та українського народного мистецтва. Автор художньо переосмислив образи волхвів, які прийшли привітати новонароджене Боже дитя, Богоматір та Йосипа.

На марці зображені українські волхви зі знаковими дарами, які прийшли поклонитися маленькому Ісусу: Володимир Великий, який тримає Десятинну церкву, Богдан Хмельницький із Біблією в руках та Данило Галицький. 

Фото mintrans.news

Система Orphus