Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Український музикант потрапив у європейський відбір Євробачення

Український музикант потрапив у європейський відбір Євробачення

Український музикант Art Demur (Артем Мурач) візьме участь у відбірковому конкурсі на Євробаченні-2022 від республіки Сан-Марино. Туди українець попав завдяки заявці, де обирали європейських музикантів та молодих артистів з усього світу.

Вперше найстаріша держава Європи ввела нововведення: окремо обиратимуть кандидата серед європейських артистів, та окремо – серед молодих музикантів з усього світу. Артем Мурач потрапив до числа молодих виконавців та став єдиним українцем серед відбору, повідомляє 24 канал.

“Вирішили, що запросять 9 визнаних зірок і одночасно оберуть на конкурсі 9 нових імен серед іноземців; всі ці музиканти зрештою зійдуться у фіналі. Я став єдиним українцем, який бере участь у цьому відборі”, – розповів Art Demur.

Вже 5 січня 2022 року Артем представить пісню англійською мовою Season boy перед журі на сцені театру Titano у Сан-Марино.

“Це енергійна диско-поп композиція про легковажного хлопця, який не хоче закохуватися, а шукає лише розваг. Легка, танцювальна, добре запам’ятовується… Мені хотілося, щоб, слухаючи її, попри зимові холоди кожен згадав найяскравіші моменти свого літа. Цю ж пісню – правила таке дозволяють – я подав і на національний відбір на Євробачення-2022 від України, і це подвійний шанс заявити не тільки про себе, а й про країну”, – пояснив Артем.

Зазначимо, що в музиканта вже був досвід участі у Євробаченні – у фіналі конкурсу 2017 року, який проходив у Києві, він виступав у складі команди Австрії. Проте в українському відборі він ще не виступав. Композиція Season boy наразі ще не опублікована в мережі.

Система Orphus