Ви тут:
Суспільство Україна 

Українське суспільство не підтримує спроб державного перевороту, – Володимир Зеленський

Українське суспільство не підтримує спроб державного перевороту, – Володимир Зеленський

Українське суспільство не підтримувало й не підтримує спроб перевороту в нашій державі.

Джерело: Офіс Президента

«Я дуже радий, що наше суспільство не підтримує такі дестабілізаційні кроки деяких угруповань. І дуже щасливий, що ці угруповання побачили, що суспільство не підтримує їх. Але ми стежимо за ситуацією дуже ретельно», сказав Президент України Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що не може розкривати всіх деталей, але вважає, що плани деяких сил щодо насильницької зміни влади в Україні глобально не змінилися. Проте вони отримали сигнали, зокрема й від міжнародних партнерів України, які змусили їх зупинити реалізацію намірів.

«Думаю, деякі люди отримали комунікацію з боку і наших стратегічних партнерів – окремі мали діалоги, отримали певні сигнали. Думаю, що трішечки змінили свої плани», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави також звернув увагу на те, що деякі олігархи намагаються шантажувати владу можливими відключеннями тепла й електроенергії в окремих регіонах України. Але жодних масових відключень не буде, запевнив він.

«Шантаж на місцевому рівні буде відбуватися. Це кроки для того, щоб зробити якусь невеличку інформаційну хвилю, щоб це показати у ЗМІ… Глобально в нас стабільна енергетична ситуація, як я й обіцяв. Тому що ми про це домовлялись і на місцевому рівні, і з усіма представниками генерації. У нас є все для того, щоб забезпечити нормальний, стабільний перебіг опалювального сезону. Тарифи будуть нормальні, як ми й говорили. Відключень масових не буде», – наголосив Президент.

Система Orphus