Ви тут:
Сільське господарство Суспільство Україна 

Україна та Франція співпрацюватимуть в аграрній сфері, – Мінагрополітики

Україна та Франція співпрацюватимуть в аграрній сфері, – Мінагрополітики

На засіданні Українсько-Французької робочої групи з питань сільського господарства обговорили перспективи та пріоритетні напрями українсько-французького співробітництва в аграрній сфері та підписали Спільну заяву.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький зазначив, що незважаючи на тривалу паузу, пов’язану із пандемією Covid-19, Українська сторона готова до активізації співпраці в сфері сільського господарства.

“Однією з ключових сфер співпраці для обох держав є виноградно-виноробна галузь. Сторони відмітили позитивну динаміку розвитку співпраці на регіональному рівні завдяки організації навчань та тематичних виставок. Французька сторона підтримує Україну продовжувати докладати зусилля щодо захисту географічних зазначень”, – зазначили в Мінагрополітики.

Українська сторона ознайомила колег із перебігом реформування земельних відносин та представила план дій щодо реалізації стратегії зрошення на період до 2030 року. Натомість Французька сторона представила свою систему управління земельними ресурсами.

Також обговорили стан співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес, серед таких: співпраця в галузі тваринництва, санітарні та фітосанітарні заходи та сільський розвиток.

Фото: Мінагрополітики

Система Orphus