УХЛ: “Кременчук” розгромив БСФК

Представники Полтавщини набрали 22 очка після 14 ігор та відстають від лідируючого “Сокола” на 2 бали.

Як розповіли у команді з Кременчука, від самого початку матчу кременчуківці захопили ініціативу та на 6 хвилині після кидка Тимофєєва від синьої лінії відкрили рахунок. Ця шайба стала єдиною у грі, яку “містяни” закинули у рівних складах. Господарі до перерви мали чимало гарних гольових моментів, але надійно в воротах грав Майко. Гості гостро атакували, серед яких найактивнішим був Панченко.

“У другому періоді підопічні Олександра Савицького забили три голи у більшості та практично зняти питання про переможця. Спочатку на 28 хвилині Денискін, найкращий гравець золотого плей-оф 2020 року для «Кременчука», закинув свою першу шайбу після повернення, а до перерви Кошелев та Забавін довели рахунок до 4:0.

У завершальній двадцятихвилинці Казьянін закинув у меншості, а Горлушко реалізував чисельну перевагу та поставив крапку у матчі – 6:0.

Таким чином, кременчуківці за поєдинок закинули п’ять шайб спецбригадами – чотири в більшості та одну в меншості. Свій другий шат-аут у сезоні зробив Гордюшин”, – йдеться у повідомленні.

«Кременчук» набрав 22 очка після 14 ігор, та маючи матч в запасі, відстає від лідируючого «Сокола» на 2 бали. Наступну гру кременчуківці зіграють вдома саме проти киян, 25 грудня о 13:00.