УХЛ: “Кременчук” переміг “Дніпро”

Відкриття Ice Arena в Мелітополі Запорізької області вінчав матч, який залишиться в пам’яті тих, хто його переглянув.

Як розповіли у ХК “Кременчук”, урочисте відкриття Ice Arena в Мелітополі Запорізької області вінчав матч «Дніпро»  – «Кременчук», який залишиться в пам’яті тих, хто його переглянув. Наживо чи у прямій трансляції. Ковзанка з 450-ма глядацькими місцями зведена трохи більше, ніж за пів року. Проєкт був реалізований за програмою президента «Велике будівництво». За інформацією Мелітопольської міської ради, загальна вартість робіт становить 94,2 мільйона гривень.

Героєм зустрічі «Дніпро»  – «Кременчук» став форвард національної збірної України Андрій Денискін. «Кременчук» поступався 1:2 у першому періоді і 2:3 – у другому, але лідер команди спершу, закинувши двічі, зрівняв рахунок, а потім після індивідуального проходу забив гол на самому старті овертайму.

Першу шайбу у кременчуківців закинув Тимур Гриценко.

Кременчуківці набрали 24 очка після 16 ігор та займають другу сходинку в турнірній таблиці. Маючи гру в запасі, «містяни» відстають від лідируючого «Сокола» на 4 бали. Наступну гру «Кременчук» зіграє 11 січня 2022 року у гостях з «Рулав Одд». А до цього в Кременчуці пройде з 3 по 6 грудня Кубок України.