Ви тут:
Спорт Суспільство 

УАФ має намір створити єдиний ТВ пул УПЛ

УАФ має намір створити єдиний ТВ пул УПЛ

В асоціації вважають, що потрібно ухвалювати жорсткі рішення.

За інформацією президента УАФ Андрія Павелка, УЄФА готовий надати Україні власну платформу для продажу телевізійних прав, щоби в Україні з’явився єдиний ТВ пул УПЛ.

Наразі матчі УПЛ показують телеканали Футбол, а також канали групи 2+2. Крім того, ряд матчів доступні безкоштовно у Youtube.

Павелко вважає, що потрібно приймати жорсткі рішення та створювати єдиний пул, незважаючи на протидію низки клубів.

«В Україні відсутній єдиний телевізійний пул, і ця ситуація добре відома, зокрема, в УЄФА. Під час круглого столу менеджер УЄФА зі стратегічного розвитку Олександр Кучерявий проаналізував поточну ситуацію із цього питання в нашій країні й підкреслив, що централізація медіаправ може збільшити доходи клубів і, відповідно, зробити внутрішні змагання більш конкурентоспроможними».

«Більше того, УЄФА готовий надати власну платформу для тендера з продажу телевізійних прав в Україні. Переповідати вам історію виникнення цієї проблеми я не буду — ви всі в курсі, чому так сталося. Але зараз у нас немає іншого варіанту розвитку подій — нам потрібно ухвалити жорсткі рішення, за невиконання яких будуть застосовані дисциплінарні санкції. Це стосується не лише телевізійних прав — ідеться й про маркетингові права. Водночас нам потрібно прописати й жорсткі вимоги до транслятора, який переможе в тендері, що буде проводитися з допомогою УЄФА».

«Ми з вами плануємо, що з наступного сезону система VAR буде працювати на всіх матчах УПЛ, тому трансляція кожного матчу має відповідати досить жорстким технічним вимогам», — сказав Павелко.

Система Orphus