Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У ЄС хочуть взяти під контроль Telegram

У ЄС хочуть взяти під контроль Telegram

Міністр юстиції ФРН Марко Бушманн в інтерв’ю медіагрупі Funke заявив, що країни Європейського Союзу повинні спільно виробити загальний підхід до Telegram.

Як повідомляє 24 техно, німецька влада вкрай негативно ставиться до того, що відправка запитів на видалення незаконних матеріалів у Дубай сильно затягує процес.

Марко Бушманн вважає, що месенджер зацікавлений в заробітку від реклами, тому не може відмовлятися від платоспроможного європейського ринку. На його думку, Telegram повинен призначити представника або офіційну контактну особу на території Німеччини. З ними могли б взаємодіяти німецькі відомства для отримання інформації про правопорушення.

Читайте також: Telegram змінює принцип роботи

Разом з тим він застеріг від “ілюзії”, що порушення закону припиняться щойно Telegram підкориться загальним правилам.

До речі, це не перший випадок подібних заяв з боку німецької влади. Раніше у грудні МВС Німеччини закликало посилити регулювання Telegram для боротьби з ненавистю. Таку заяву зробили після того, як Федеральне управління юстиції ФРН порушило дві справи щодо порушення закону Про поліпшення правозастосування в соцмережах, на які оператор месенджера жодним чином не відреагував.

Система Orphus