Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському педуніверситеті відкрили навчальну лабораторію кафедри дошкільної освіти

У полтавському педуніверситеті відкрили навчальну лабораторію кафедри дошкільної освіти

На базі психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка урочисто відкрили навчально-наукову лабораторію кафедри дошкільної освіти.

Про актуальність, своєчасність і доцільність створення навчально-наукової лабораторії як потужного осередку формування висококваліфікованих фахівців дошкільної освіти, важливість у підготовці майбутніх вихователів у своєму виступі наголосила ректорка Марина Гриньова і щиро побажала успіхів у роботі, повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Очільниця психолого-педагогічного факультету Наталія Сулаєва відзначила, що діяльність лабораторії дасть можливість на високому науково-методичному рівні проводити заняття з методик дошкільної освіти, здійснювати якісну підготовку студентів до майбутньої професійної діяльності та активізувати їхню наукову роботу.

Перспективи використання лабораторії у освітній діяльності висвітлила у своїй доповіді завідувачка кафедри дошкільної освіти професорка Олена Гнізділова. Вона ознайомила присутніх із матеріально-технічним оснащенням лабораторії, змістом предметно-розвивального середовища, яке має декілька осередків: нормативно-правовий, раннього розвитку дітей, когнітивного розвитку, національно-патріотичного та художньо-естетичного виховання. У лабораторії є – нові освітні програми для закладів дошкільної освіти, методичні матеріали, набори дидактичних, сюжетно-рольових ігор, розвивальні матеріали, різноманітні засоби навчання і виховання дошкільників, які сприятимуть упровадженню і використанню інноваційних технологій і методик, створенню креативного середовища, а також розвитку творчих здібностей студентів спеціальності 012 “Дошкільна освіта” на етапі їхньої підготовки і професійного становлення.

 

Система Orphus