Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавському коледжі мистецтв відбувся Новорічний концерт

У Полтавському коледжі мистецтв відбувся Новорічний концерт

23 грудня у Великій залі Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка відбувся Новорічний концерт симфонічного оркестру. Прекрасний тим, що викладачі й студенти разом творили мистецькі шедеври на рідній сцені, утверджуючи красу року, що минає – і натхненно готуючись зустріти щось добре у році прийдешньому.

Окрема сторінка дійства була присвячена творчості композитора Миколи Лисенка, ім’я якого носить коледж мистецтв – прозвучали його твори “Козачок” і пісня “Ой, надіну черевички”, сольну партію якої виконала Єлизавета Павлюк. А прекрасні “Два кольори” подарував вдячним глядачам в супроводі оркестру Сергій Рубан. Заслужена артистка України Вікторія Ягідка чарівно виконала “Арію Лаурети” Джаккомо Пучіні. В “Танці басків для трьох труб” Бориса Астаф’єва солірували Андрій Войтенко, Рима Гнатко, Дмитрій Шевченко, а в “Соло для друкарської машинки” Лероя Андерсона солістом був Антон Мазепа.

Звучала вічна класика і цікаві сучасні твори – святкову програму підготував та втілив диригент, керівник симфонічного оркестру коледжу Єлізар Пащенко.

“Грати з колегами на рідній сцені – особливе задоволення! Дякую всім, хто доклав натхнення й майстерності до сьогоднішнього дійства! З наступаючим Новим роком! Хай він буде щасливим і музичним!”, – побажав Єлізар Пащенко.

Марія Бойко

Фото – Полтавський коледж мистецтв

Система Orphus